راهنمای خرید کادو و هدیه

هدیه برای افتتاحیه چی بخریم؟

هدیه افتتاحیه

حتماً برای شما هم پیش آمده که یکی از بستگان و دوستان کسب و کار جدیدی راه‌اندازی کرده و نیاز دارید تا یک کادو برای افتتاحیه مغازه یا هر کسب و کار دیگر آن فرد بخرید. برای خرید بهترین هدیه برای افتتاحیه شما می بایست، نوع کسب و کار را در نظر بگیرید.

انتخاب کادو برای افتتاحیه معمولا کار سختی به شمار می آید و اکثر افراد به خرید دسته گل و شیرینی بسنده می‌کنند. در سایت کادو کارت ما برای شما پیشنهادهای جذابی را برای خرید هدیه مناسب برای افتتاحیه های گوناگون داریم.

در این مطلب به معرفی هدایا برای افتتاح مشاغل گوناگون میپردازیم که شامل هدایای زیر است:

  • هدیه برای افتتاحیه کافی‌شاپ
  • هدیه مناسب برای افتتاحیه مغازه
  • هدیه مناسب برای افتتاح مطب
  • کادو برای افتتاح رستوران

برای افتتاحیه چی ببریم؟

برای افتتاحیه کافی شاپ چی بخریم؟

ممکن است دوست صمیمیتان به تازگی یک کافی شاپ افتتاح کرده باشد و شما میخواهید به دیدن دوستتان بروید اما ندانید که هدیه برای افتتاحیه کافی شاپ چه باید ببرید. انتخاب هدیه برای افتتاحیه کافی‌شاپ را می‌توانید بر اساس تم دکوراسیون مغازه انتخاب کنید.

ماگ ها:یکی از ارکان اصلی هر کافه ای ماگ ها هستند.ماگ ها دارای تنوع زیادی هستند و میتوانید آن ها را در هر تم و رنگی پیدا کنید و به دوست صاحب کافه ی خود هدیه دهید.

 

باکس گل جاودان: این باکس گل ها که به تازگی خیلی ترند شده اند و طرفداران زیادی نیز دارند، جزء هدایای ماندگار و جذاب به حساب می آیند.

تابلوهای هنری:یک تابلوی هنری متناسب با تم کافه ی دوستتان میتواند یک هدیه ی خاص و به یاد ماندنی به حساب بیاید.

 

جعبه های موزیکال: اگر دوستتان اهل موسیقی است میتوانید از جعبه های موزیکال به عنوان هدیه استفاده کنید.

 

مجسمه:یک مجسمه ی زیبا و یک اثر هنری میتواند یک کادوی ماندگار به حساب بیاید که دارای ارزش هنری زیادی نیز است.

 

ظروف تزئینی: ظروف تزئینی نیز مانند ماگ ها جزء ارکان اصلی کافه ها و رستوران ها به حساب می آیند که دارای کاربرد زیادی در بین کافه داران می باشد.

 

گلدان:اگر دوستتان عاشق گل و گیاه است پس یک گلدان زیبا برای او خریداری کنید.البته چه بهتر میشود که داخل این گلدان  یک گیاه و یا گل زیبا قرار دهید.