درباره کادوکارت

ایده فروشگاه کادوکارت در سال ۱۳۹۳ پس از ۶ سال فعالیت بازرگانی و آشنایی کامل با بازار واقعی و خارج از وب شکل گرفت , وقتی که مشکل خرید هدیه و کادو و تنوع بسیار را احساس کردیم.

البته نام اولیه آن VipCard بود و به صورت واسطه ای برای خدمات وی آی پی فعالیت می نمودیم ولی پس از مدتی تصمیم گرفتیم فعالیت آن را عام تر کنیم و به صورت تخصصی روی فروش کادو و هدیه تمرکز کنیم.

کادو و هدیه را کسب و کار خودمان کردیم

در طی ۴سال فعالیت و آشنایی با بالا و پایین های بسیار این آمادگی را درخود می بینیم که با حمایت مشتریان عزیز و وفادارمان تغییرات مثبتی را ایجاد نمائیم.

۱۷میلیون مشتری فعال که به خرید اینترنتی اعتماد کرده اند باعث دلگرمی ماست ,همچنین داشتن تیم و مشاوران و دوستان عزیزی که ما را درانتخاب بهترین کادوها برای شما یاری می رسانند را از مزیت های خود می دانیم.

همواره سعی کرده ایم درکنار نوآوری و خدمات جدید ,از انتخاب کالاهای خاص نیز غافل نشویم و کادوهایی را به شما پیشنهاد دهیم که در فروشگاه های دیگر به راحتی یافت نشود. در سال 97 طی قراردادی با مجموعه طرفه نگار به عنوان شریک تجاری همکاریمان را گسترش دادیم  و به مااجازه داد در کنار پشتوانه محکم ، مشاوران با تجربه ، فضای رشد سریعتری را تجربه کنیم.

خریدن کادو یک وظیفه نیست , آغاز یک لذت است

اما فرق کادوکارت با سایر فروشگاه های اینترنتی در چیست  ؟

  • یکی از مشکلات بزرگ در خرید کادو و هدیه ، نگرانی از این  است که شاید کادو گیرنده از کادو خوشش نیاید ، ما این مشکل را با بیمه کادو حل نموده ایم ، یعنی این امکان را به کادو گیرنده می دهیم که اگر خوشش نیامد بتواند کادو را تعویض کند ، بدون هیچ دردسر و اذیتی
  • یکی دیگر از مشکلات خرید کادو و هدیه ، خرید های ما در دقیقه 90 هست ، که اکثر اوقات نیز وقت کم می اوریم و نمی توانیم به موقع کالایی که در ذهنمان هست را بخریم ، که ما با سرویس کادو اکسپرس ، این مشکل را حل نمودیم ، و در کمتر از 3 ساعت شما می توانید کادو ، گل ، کیک ، و هر گونه تزئینات مورد نظرتان را تحویل بگیرید.
  • مورد بعدی که همیشه دغدغه خریداران کادو و یا برگزارکنندگان جشن تولد می باشد ، برگزاری صفر تا صد مراسم و تامین مایحتاج لازم می باشد . مثلا شما برای برگزاری یک جشن تولد چه چیزهایی لازم دارید ، ما در کادوکارت این مشکل را حل نمودیم. فقط کافیست به ما اعتماد کنید.