ایده برای سورپرایز تولد

سورپرایز یعنی چه؟

معنی: شگفت، حیرت، تعجب، عجب، تحیر، سرامدن، غافلگیر کردن، متعجب ساختن

معانی دیگر: شگفت زده کردن، متعجب کردن با عمل غیر منتظره ، شگفتی، سرزده، بی خبر، ناگهانی، غیر مترقبه، غافلگیری مایه ی تعجب

در نهایت سورپرایز را می توان به معنای غافلگیری دانست که در موارد خاص به کار می رود. در این مطلب ما قصد داریم به شیرین ترین نوع سورپرایز یعنی، ایده سورپرایز تولد بپردازیم.

همه ما می دانیم که سورپرایز کردن کودکان نسبت به  سورپرایز بزرگسالان کار آسان تری است. زیرا کودکان قانع تر از بزرگسالان هستند و با چیزهای کوچک هم خوشحال می شوند، اما غافلگیر کردن بزرگسالان کمی دشوار تر است و احتیاج به تحقیق بیشتری دارد.

ما در این مقاله می خواهیم ایده هایی برای سورپرایز تولد خانم و همچنین معرفی بهترین ایده ها برای سورپرایز تولد آقا بپردازیم پس با ما همراه باشید تا شاهد سورپرایز های جالبی باشید و همچنین با ایده های سورپرایز تولد دوست یا همکارتان آشنا شوید .

روش های سورپرایز تولد

1- همسرتان را خیلی نامحسوس به تولدش دعوت کنید

یکی از پرکاربردترین و قدیمی ترین ایده برای سورپرایز تولد، این گزینه است ولی برای خانم ها خیلی جواب می دهد. رستوران یا منزل یکی از دوستان را برای این کار آماده کنید سپس خیلی نامحسوس همسرتان را به محل برگزاری تولدش ببرید، پس از ورودهمسرتان، او متوجه دوستان خود می شود که همگی در روز تولدش به یاد او بودند. این نوع غافلگیری تولد تقریبا کار سخت و هزینه بری است ولی جزء سورپرایز های به یاد ماندنی تولد به حساب می آید.

2- همسرتان را به یک شام رمانتیک دعوت کنید

یکی دیگر از انواع ایده سورپرایز تولد دوست دختر یا همسر، دعوت او به یک رستوران برای خوردن یک شام رمانتیک است. کافه یا رستوران مورد علاقه همسرتان را پیدا کنید و یکی از میزهای آن را رزرو کنید و با مسئولین رستوران هماهنگ کنید تا میز را با گل و بادکنک دیزاین کنند.

قطعا این ایده هم یکی از به یاد ماندنی ترین ایده ها برای تولد همسرتان است و مطمئننا شبی خاص را برای شما به وجود می آورد.