بهترین هدیه برای روز مرد چیست؟

بهترین هدیه روز مرد

معمولاً خرید هدیه روز مرد و پدر یکی از کارهای مشکل و دغدغه برای خانم ها است! با فرا رسیدن روز مرد معمولا همه ما این سوال برایمان پیش می آید که هدیه روز مرد چی بگیریم؟ با ما تا آخر این مطلب همراه باشید تا به معرفی بهترین هدیه روز مرد بپردازیم.

تاریخچه روز پدر

روز پدر یا مرد (Father’s Day) روزی است که برای بزرگداشت پدرها و آقایان نامگذاری شده است. در بیشتر کشورهای دنیا سومین یکشنبه ماه ژوئن به عنوان روز مرد و روز پدر جشن گرفته می شود. در ایران نیز روز 13 رجب، ولادت حضرت علی بن ابی‌ طالب علیه السلام امام نخست شیعیان را به عنوان روز پدر و مرد گرامی می دارند.

تاریخ دقیق روز پدر1398

یکشنبه 18 اسفند 1398

8 March 2020

13 رجب 1441

پیشنهاد چند هدیه برای روز مرد

ساعت مچی بهترین هدیه برای آقایان

یکی از بهترین گزینه ها که آقایان با دیدن آن خوشحال می شوند، ساعت مچی است مخصوصا اگر ساعت مچی، هوشمند باشد زیرا آقایان عاشق تکنولوژی هستند و وسایلی که به تکنولوژی مربوط هستند را دوست دارند.

کیف لپ تاپ

با گسترش تکنولوژی تقریبا همه ی کارها با لپ تاپ انجام می گیرد و هرفردی حتما به یک لپ تاپ احتیاج دارد. حال اگر پدر شما هم لپ تاپ دارد، شما می توانید به عنوان کادو برای روز مرد برای او یک کیف لپ تاپ با کیفیت خریداری کنید.

شال گردن

شال گردن یکی از هدایایی است که دارای تنوع زیادی می باشد و جزء انواع کادوی ارزان روز مرد به حساب می آید. چه بهتر می شود که اگر برای همسر یا پدرتان خودتان شال گردن ببافید و به او هدیه دهید.