راهنمای خرید کادو و هدیه, هدیه برای خانم ها

بهترین هدیه روز مادر چیست؟

بهترین هدیه روز مادر

یکی از مناسبت های مهم برای هر خانمی روز زن یا روز مادر است. همان طور که مید انید هر مناسبتی کادوی خاص خود را دارد و روز مادر هم مناسبتی است که شما باید بهترین هدیه روز مادر که در شآن ایشان است به او تقدیم کنید.

یکی از دغدغه های شیرین افراد پیداکردن بهترین هدیه روز مادر برای مادر خودشان و مادر همسرشان است. در این مقاله سعی کردیم به معرفی هدیه های روز مادر بپردازیم.

عناوینی که در این مطلب با آن آشنا خواهیم شد:

  • تاریخچه روز مادر در ایران
  • تاریخ روز مادر سال 98
  • معرفی کادو روز مادر
  • قیمت هدیه روزمادر
  • هدایای پیشنهادی کاربران

تاریخچه روز مادر در ایران

بیستم جمادی الثانی هر سال، روز زادروز بانوی نمونه اسلام، فاطمه زهرا ( سلام الله علیها) است که این روز پر یمن، روز مادر نام گرفته است.

تاریخ روز مادر سال 98

تاریخ شمسی روز مادر 1398شنبه 26 بهمن 1398

تاریخ قمری روز مادر20 جمادی الثانی 1441

تاریخ میلادی روز مادر : 15 February 2020

پیشنهاد چند هدیه برای روز مادر

1-کادو های دست ساز

یکی از گزینه های مناسب، دادن هدیه دست ساز برای روز مادر است. هدایای دست ساز زیادی وجود دارند که شما می توانید هم خودتان آن ها را بسازید و یا اینکه آن را خریداری کنید و به مادر یا مادر همسرتان هدیه دهید.

دست سازه های چوبی، دست سازه های سفالی، تابلو های رنگ روغن، تابلو های گل برجسته، گلدان های برنزی از این دسته هدایا هستند که دارای تنوع زیادی می باشند.

کارهای پتینه کاری شده و دکوپاژ نیز دارای تنوع زیادی می باشد و در بیشتر مغازه ها و وب سایت ها هم پیدا می شوند.

2-لباس و پوشاک

یکی دیگر از انواع هدیه مناسب روز مادر، لباس می باشد. بعضی از ما عادت کرده ایم که فقط برای روز مادر به سراغ خرید شال و روسری می رویم که به عنوان یک هدیه تکراری به حساب می آید و پیشنهاد مناسبی نیست. اگر حتی قصد دارید به سراغ کادوهای روتین بروید، کمی نو آوری و خلاقیت در آن به خرج دهید و کادوهای متفاوت تری بخرید.