کادوچه چیست؟

شده تا حالا تبلیغ رایگان بخوای و جایی نداشته باشه؟ شده به این فکر کنی که چرا کسب و کارت رونق نمیگیره و کسی نمیاد سراغت بگرده؟ با کادوچه تمامی مشکلات شما رو حل میکنیم شما میتونید به راحتی در یکی از بزگترین فروشگاه های اینترنتی ایران کسب و کارتون رو تبلیغ کنید و رونق بگیرید!

شما علاوه بر ثبت کسب و کارتون میتونید به صورت آماری در پنل کاربری خودتون تعداد بازید ها کلیک ها و… رو به صورت کاملا مهندسی شده مشاهده کنید و طبق اون استراتژی تبلیغاتتون رو بچینید!

 

تبادل نظرات

کسب و کارهای پیشنهادی

اطلاع از ساعت کاری

یافتن لوکیشن از گوگل

جای-تبلیغ-کادوچهgif

دسته بندی های وبسایت کادوچه

شما می توانید در این بخش به صورت دقیق تر در دسته ای که دنبالش هستید از خدمات ما استفاده کنید.

Image result for quote icon sana_sh در مورد ناتلی میگهImage result for quote icon

قنادی ناتلی

من زمانی که در خیابان پاسداران بود برخورد ها رو خیلی بیشتر دوست داشتم ، البته الان هم برخوردها بد نیست اما اون موقع عالی بود … من از شعبه جدید کیک خریدم که بد نبود ، تنوع در وزن های مختلف زیاد بود و دیزاین هم خوب بود، شیرینی تر و کاپ کیک ها هم خوبن ، قیمت ها متوسط . جای پارک هم اصولا پیدا میشه .

Image result for quote icon شبنم مهدی خانی در مورد دنجا میگهImage result for quote icon

دنجا

پس از اولین بار که اینجا اومدم تقریبا هر بار اومدم پالادیوم یه سری به اینجا زدم، بستنی اش خوشمزه بود فقط اشکال بزرگ اینجا این هست که هر بار بیایی سفارش ات را یه جور جدید میگیریدو تزیینات کاملا متفاوت خواهد بود که یه جورایی جالب نیست چون عمدتا ضعیف تر بوده ، با گذاشتن عکس ها میتونید تفاوت ها را ببینید. دمنوش ها قیمتش بالاست ولی توجه کنید که یک قوری براتون میارن با چند لیوان در نتیجه یک نفره نیست.

همه ی کسب و کار ها

add_circle_outline همه آگهی ها

کسب و کار های برتر

client-image