۱۰ ازدواج عجیب با اشیا غیر زنده + تصویر

اسمش ابجکتوفیلیا ست ، مطمئنا یک نوع بیماریست ،مگر میشود آدم اشرف مخلوقاتو رها کنه و عاشق اشیا بشه و فراتر از اون میل به برقراری رابه جنسی هم داشته باشه با اونها ،خوشبختانه یا متاسفانه همچنین چیزی در غرب که آزادی های بیشتری دارند وجود دارد ، و تازه رسانه ای هم می شود. ما ۱۰ تا  ازدواج عجیب با اشیا غیر زنده  رو انتخاب کردیم.شاید به نظر شما عجیب بیاید و واقعا هم عجیب و ناراحت کننده و یا شاید خنده دار به نظر بیاید ولی واقعا وجود دارد .

۱۰-امی ولف

معشوق : چرخ و فلک شهر بازی

امی ولف وبر در یک کلیسا کار می کند و با این چرخ فلک ازدواج نموده است ، خودش می گوید در طی ۱۰ سال بیشتر از ۳۰۰۰ بار سوار این چرخ و فلک شده است و اولین باری که نسبت به چرخ و فلک احساس پیدا نموده است ۱۳ سال بوده ،او حتی نام خانوادگی خود را به تناسب شوهرش (چرخ و فلک ) تغییر داده و نام سازنده ان وبر را بر ادامه فامیلی خود گذاشته است.او می گوید “من فورا به او از نظر جنسی و ذهنی جذب شدم. من نمی فهمیدم، چون فقط احساس خیلی طبیعی داشتم، اما من به هیچ کس در مورد آن نگفتم، زیرا می دانستم که طبیعی نیست و کسی نمی تواند  احساسات به یک چرخ و فلک را احساس کنند. “

حتما از خود می پرسید وقتی زن های غریبه سوار شوهرش می شوند ناراحت نمی شود؟او می گوید انها از نظر فیزیکی با اون در تماس هستند و ارتباط ما فراتر از جسم می باشد.این هم از عجایب ازدواج عجیب با اشیا غیر زنده  می باشد بلاخره

       

۹- ایجا ریتا برلینر مائور

معشوق :دیوار برلین

او درسال ۱۹۷۹ با دیوار برلین ازدواج نمود و فامیلیش را نیز به فامیلی شوهرش تغییر داد ،هم اکنونو در سوئد زندگی می کند ،و خودش می گوید در ۷ سالگی و اولین بار که تصاویر شوهرش را در تلویزیون دید ، عاشقش شد و شروع به جمع کردن تصاویرو عکس های او نموده است. او عاشق ساخت دیوار شده بود.

با این وجود به غیر از دیوار برلین ، سازه هایی مانند پل ها ، حصارها ، مسیرهای راه آهن و دروازه های فیزیکی نیزی نظر او را جذب می کنند و می گوید “سازه های طولانی و باریک با خطوط افقی بسیار جذاب هستند ” در سال ۱۹۸۹ که دیوار برلین خراب شد برای او ضربه بزرگی بود که شوهرش را از دست داد ، ولی او شروع به بازدید و مراوده با دیوارهای باغ ها نمود

۸- اریکا ایفل

معشوق :برج ایفل

همان طور که متوجه شدید او عاشق برج ایفل است و با برج ایفل ازدواج نموده است ، در ابتدا عاشق دیوار برلین هم شده بوده، او از عشقش اظهار ناراحتی ندارد ، بلکه آن را با افتخار اعلام می نماید ، او ریشه این عشق را در تربیت والدین می داند و می گوید در کودکی توسط والدینش مورد ازار جنسی قرار گرفته بوده. ( ازدواج عجیب با اشیا غیر زنده  )

او در برلین زندگی می کند وموسس و مدیر انجمن os می باشد ،انجمنی که افراد عاشق اشیا عضو ان هستند ، وتا به حال نزدیک به ۲۰۰ عضو رسمی هم از سراسر دنیا دارند.

۷-لی جین جیو

معشوق :متکا

لی جین جیوی اهل کره جنوبی به یاد نمی آورد چه زمانی عاشق بالش شده است ، چون از ابتدا به ازدواج به دیده تردید نگاه می کرده است ، او معشوقش را همیشه همراه خود می برد ، حتی وقتی به رستوران یا سینما می رود نیز همراه اوست ،بر روی بالش تصویر یکی از انیمه های معروف کره نقش بسته است ، چون در کره جنوبی ازدواجشان امکان پذیر نبوده است مجبور شده به ژاپن برود و نزد یک کشیش محلی خطبه ازدواج را جاری کنند.

۶-ناتانیل

معشوق : ماشینش

او عاشق ماشینش است ، یک مونت کارلو قرمز ۱۹۹۸ ، ناتانیل هر روزش را با دیدن و بوسه بر او شروع می کند ، با او به حمام می رود ، بایش هدیه می خرد و ا زهمه مهمتر بر سر او غیرتی می باشد و اگر کسی از عکس او برای بک گراند کامپیوترش استفاده کند قاطی می کند.

اون از این هم فراتر رفته است و با عشقش رابطه جنسی نیز برقرار نموده است که به دلیل معذورات از بیان جزئیات ان معذوریم ، او می گوید عشقش از دوران کودکی شروع شد و زمانی بود که پدرش برای اون یک ماکت مونت کارلو خریده بود.

۱۰ ازدواج عجیب با اشیا غیر زنده

۵ – سال ۹۰۰۰

معشوق :کاراکتر بازی

او در سن ۲۷ سالگی و در حضور هزاران نفر که شاهد ازدواج آنلاین انها بودند ، با نن اناگاسیکی یکی از شخصیت های بازی های کامپیوتری ازدواج نموده است ، و بعد از سالها نیز از ازدواج خود راضیست ،می گوید رابطه با او برای او خیلی جذاب است ،نه مجبور است سریع جواب او را بدهد که ناراحت نشود و نه مشکلات بقیه دختران را دارد.فاصله گرفتن جوانان ژاپنی از واقعیت مسئولان این کشور را نگران نموده است .

۱۰ ازدواج عجیب با اشیا غیر زنده

۴- اماندا وایت تیکر

معشوق : مجسمه ازادی

او عاشق مجسمه ازادیست و اعتراف می کند وقتی برای اولین بار تصویر شوهر اینده اش را در تلویزیون دیده است عاشق وی شده است و در حال حاضر گوشه گوشه اتاقش از مجسمه های آزادی و تصاویر وی با حالت های مختلف پر شده است ، او اقرار می کند که حتی بعد از لمس از نزدیک مجسمه ازادی به ارگاسم هم رسیده است . و همچنین مانند سایرین فامیلی شوهرش را نیز به فامیلی خود اضافه نموده است .

۳-رینر دلقنیه

معشوق  : مجسمه

مجسمه یونانی خدواند ادونیس معشوق اوست ،او وقتی مجسمه را خرید نام او را هانس گذاشت و از همان زمان عاشقش شد و شروع به گذراندوقت خود با وی و عشق ورزی با وی شد ، رینر می گوید هنوز در مورد ازدواج تصمیمی نگرفته است و مطمئن نیست  و باید زمان بیشتری بگذرد .

ولی واقعا چه کاری است ازدواج با اشیا وقتی شما می توانید با یک انسان ازدواج کنید و برای هم کادو سالگرد ازدواج ، هدیه تولد ، کادو ولنتاین ، هدیه روز مرد ، کادو روز زن بگیرید !!!!

 

۲-ادوارد اسمیت

معشوق : بیشتر از ۱۰۰ تا ماشین

او به طور کلی عاشق ماشین هایش هست و بیشتر حرمسرا دارد !!! در حال حاضر سوگلی او یک فولکس واگن می باشد ، و همچنین شدید ترین تجربه عشقی اش که به او اسیب هم زده است ، ارتباط احساسی اش با یک هلی کوپتر  بوده است که به ثمر نرسیده است !!! او روزها وقت صرف گفتن شعر برای ماشین هایش می کند و به قول خودش ایام خوبی را کنار هم می گذارند و هنوز نمی داند کدام یکی از اعضای حرمسرایش برای ازدواج با او مناسب است؟( ازدواج عجیب با اشیا غیر زنده )

۱۰ ازدواج عجیب با اشیا غیر زنده

۱-داوکت

معشوق :عروسک ها

او در حال حاضر با همسرش و معشوقه اش با هم زندگی می کنند ، که البته همسرش با این قضیه مشکل دارد و مجبورند بحث های طولانی باهم داشته باشند  ، عروسک های او از جنس سیلیکونی و با پوست شبه واقعی هستند که باعث تشابه زیاد انها با انسان می شود.

حداقل دوکت کمی میل به انسان دارد و جای شکرش باقیست . ازدواج عجیب با اشیا غیر زنده  انتخاب او بوده است و از این انتخاب خود نیز راضیست

۱۰ ازدواج عجیب با اشیا غیر زنده

 

ترجمه شده از سایت https://www.toptenz.net

 

۱۰ ازدواج عجیب با اشیا غیر زنده

۱۰ ازدواج عجیب با اشیا غیر زنده

کادو کارت

تیم تحریریه کادو کارت برای راهنمایی عزیزان جهت خرید بهترین کادو برای همسر، کادو برای آقایان، هدیه برای بانوان ، کادو برای دختر و پسر، هدیه برای کودک و نوجوان و... ارزنده‌ترین مطالب را برای شما ارائه می دهد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*