ماگ مناسب را چگونه انتخاب کنیم؟

انتخاب ماگ مناسب (ماگ مناسب را چگونه انتخاب کنیم؟ )

در ویکیپدیا در تعریف ماگ  امده است ظرفیست که بزرگتر از  فنجان معمولی جهت نوشیدنی های داغ استفاده می شود.اولین به اصطلاح خرید ماگ کشف شده بر می گردد با ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح که در سرزمین های چین یافت شده است .ماگ های اولیه از چوب یا استخوان ساخته می شد و معمولا دارای وزن های سنگین تری نیز بودند و به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی جای خودرا به به آن هایی با جنس هایی سبکتر و طرح هایی زیباتر دادند( راهنمای خرید ماگ )

مردم معمولا در طول روز با توجه به نوع فرهنگشان چایی , نسکافه , قهوه می نوشند .و طبق براورد و تحقیقات صورت گرفته ۶۰ درصد مردم جهان در طول روز حداقل یک بار نوشیدنی میل می کنند و این درصد یعنی یک عالمه کافه , چایی و قهوه و در نتیجه یک عالمه ماگ!!!

بیشتر از لذت خوردن یک چایی یا قهوه لیوانی که درآن می نوشیم به ما لذت می دهد , در حقیقت متعلقات و ابزاری که داخل آن نوشیدنی سرو می شود لذت بخش می باشد ,. راهنمای خرید ماگ  

مواد
ماگ ها از کیفیت های بسیار متنوعی ساخته می شوند , از جنس هایی مثل شیشه , پلاستیک , سرامیک ,استیل  که البته دارای قیمت های مختلف و طرح های بسیار متنوعی نیز هستند , که هر کدارم دارای کاربردهای نسبتا متفاوتی نیز می باشند .ماگ های شیشه ای معمولا برای قهوه استفاده نمی شوند و بیشتر برای چایی قابل  استفاده است.ماگ های پلاستیکی معمولا در فروشگاه ها و رستوران ها قابلیت استفاده دارند و ماگ های سرامیکی نیز با توجه به طرح های فانتزی و قابلیت چاپی که بر روی آنها وجود دارد در محل کار و منزل به عنوان یک وسیله شخصی قابلیت استفاده دارند.ماگ های استنلس استیل نیز با توجه به ضریب هدایت حرارتی بالایی که دارند و باعث گرم ماندن محتویات داخل ماگ می شودو بیشتر برای سفر و کاربردهای مسافرتی مناسب می باشد.

راهنمای خرید ماگ

راهنمای خرید ماگ

با کوپن تخفیف همیشگی mug98

یکی دیگر از تفاوت های عمده ماگ ها که جنسیت انها ان را تعیین می کند میزان شکنندگی ان است.مثلا جنس های سرامیکی و شیشه ای به شدت شکننده هستند در حالیکه جنس های  استیل و پلاستیکی نمی شکنند.

سایز

ماگ های دارای چند سایز استاندارد کلی می باشند , که بر مبنای نوع اشامیدنی تعیین می شوند , مثلا سایز بزرگ برای قهوه فرانسه و برزیل مصرف می شود.سایز متوسط برای کاپوچینو و سایز کوچک برای قهوه لاته و اسپرسو , البته سایز های متفرقه نیز ممکن است موجود باشد. راهنمای خرید ماگ

راهنمای خرید ماگ

راهنمای خرید ماگ

شکل
ماگ ارزان  ها دارای شکل های بسیار متنوعی می باشند , که انتخاب اشکال متفاوت انها تا حدودی سلیقه ای می باشند و پس از آن نوع بستگی به نوع کاربرد شما دارد.بعضی ها ماگ های کوچک را که دارای قاشقی در کنارشان هستند می پسندند و عده ای هم ماگ های بزرگ را که درانها می توانند چایی یا قهوه بنوشند ترجیح می دهند .خانم ها رنگ ها روشن و طرح های فانتزی و رمانتیک و اقایان طرح های مردانه تر و ساده تر را ترجیح میدهند.

پس در انتخاب یک ماگ به کاربرد  , سلیقه و زیبایی ماگ , جنس   و همچنین سایز آن دقت می کنیم.

کادو کارت

تیم تحریریه کادو کارت برای راهنمایی عزیزان جهت خرید بهترین کادو برای همسر، کادو برای آقایان، هدیه برای بانوان ، کادو برای دختر و پسر، هدیه برای کودک و نوجوان و... ارزنده‌ترین مطالب را برای شما ارائه می دهد.

دیدگاه‌ها ۵

*
*

  Niosha پاسخ

  مزیت ماگ دوجداره نسبت به بقیه ماگ ها چیه؟

  Elhams پاسخ

  من که همیشه ماگ های بزرگ را ترجیح میدم

  رسولی مینا پاسخ

  جالب و مفید بود

  Atefemoeini پاسخ

  امکان سفارش ماگ با عکس دلخواه در فروشگاهتون وجود داره؟

  Monay پاسخ

  اگر میشه راجع به حجم ماگ ها هم‌ مطلب بگذارید