اینفو گرافیک ۱۰ خصوصیت یک رهبر بزرگ کسب و کار

۱۰ خصوصیت یک رهبر بزرگ کسب و کار

فرق یک رهبر با رییس چیست؟فرق یک مدیر با رییس چیست؟ریاست پیش نیاز مدیریت است یا یکی از ابزارهای مدیریت؟آیا رییس مصادف است با جدیت؟چرا جدیت در اکثر موارد با خشونت ترکیب می شود؟

به قول خسرو شکیبایی  تو سریال خانه سبز چگونه می شود رییس باش ولی ریاست نکن. ما با سه کلمه boss,manager,leader سر و کار داریم که هر کدام مبحث کلی و جداگانه ای دارند.

رهبر یا لیدر در معنای کلی به فردی اطلاق می گردد که پیرو می باشد و سعی می کند تیم و افراد تحت نظارت خود را هدایت کند معمولا قضیه انتخاب رهبر بر خلاف رییس انتخابی نیست و همچنین مانند مدیر نیز بسته به خصوصیات ذاتی نیست  و تا حدودی خصوصیات رهبری را می توان اکتسابی دانست.

معمولا تیم هایی موفق می شوند به اهداف خود برسند که یک رهبر معنوی دارند , و یک رییس انتخاب شده که بر حسن عملکرد افراد نظارت داشته باشد و یک مدیر که چشم انداز بلند مدت تیم را مشخص نماید.و یا فردی که به طور خلاصه بخش هایی از این خصوصیات را داشته باشد.

در اینفوگرافیک بالا که توسط گروه کادوکارت ترجمه و ارائه گردیده است سعی نمودیم تا ۱۰ مشخصه یک رهبر بزرگ را ذکر نمائیم.

خرید کادو یک وظیفه نیست , تجربه یک لذت است, اجازه دهید ما نیز در لذتتان شریک باشیم

تهیه شده توسط فروشگاه اینترنتی کادوکارت : بزرگترین مارکت پلیس خرید کادو و هدیه

کادو کارت

تیم تحریریه کادو کارت برای راهنمایی عزیزان جهت خرید بهترین کادو برای همسر، کادو برای آقایان، هدیه برای بانوان ، کادو برای دختر و پسر، هدیه برای کودک و نوجوان و... ارزنده‌ترین مطالب را برای شما ارائه می دهد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*